Особливості санаторного лікування шкірних захворювань

Шкірні захворювання - неприємна сторінка в житті людини. Крім того, що хвороба негативно впливає на здоров’я, її зовнішні прояви відштовхують оточуючих та заганяють людину в комплекси. Боротись з такими захворюваннями досить важко, адже зазвичай вони дуже підступні та "любять" переходити у хронічний стан.

Поруч з медикаментозним методом великої популярності набули санаторії лікування шкірних захворювань. В чому ж заключається суть санаторного лікування і чи є воно справді ефективним, про це ми і поговоримо.

Санаторне лікування підходить на ранніх стадіях хвороби, при затихаючих запальних процесах або ж людям, які страждають хронічними захворюваннями. В останньому випадку необхідно щоб захворювання було в регресивному стані. Зазвичай лікарі призначають такий тип лікування вже на завершальному етапі,  для профілактик появи рецедиву.

Найоптимальнишими варіантами для такого типу захворювань підійдуть бальнеологічні курорти, де можна застосувати комплексну терапію. До такої терапії входять:

- сонячні та повітряні ванни;

- лікувальна гімнасти та масаж;

- грязьові аплікації та обгортання.

Варто пам’ятати, що якщо якась з процедур спричинила загострення хвороби, необхідно терміново її зупинити та замінити.

Отже, який же вплив має на організм комплекс даних процедур? По-перше, окрім ціленаправленого лікування дерматологічної хвороби, пацієнт отримає комплексне оздоровлення, тонізацію організму та підвищення імунітету, що нікому не буде зайвим. По-друге, завдяки процедурам і здоровому раціоні харчування, що забезпечує санаторій, відбувається паралельне лікування інших хвороб, які наявні у пацієнта і відновлюється робота нервової системи.

Які ж хвороби рекомендовано лікувати санаторним методом? Перелік тут немалий:

- псоріаз;

-парапсоріаз;

- екзема;

- кропивянка;

- червоний плоский лишай;

- кератодерміт;

- вогнищева склеродермія;

- себорея.

Отже, можна зробити висновок, що санаторне лікування є досить ефективним і застосувавши його Ви отримаєте повноцінне оздоровлення всього організму та зможете підсилити свій імунітет, а також точно отримаєте приємні емоції від самого процесу.

Прекрасним місцем, яке надасть Вам не тільки повний комплекс лікувальних послуг, а й допоможе відпочити душею - санаторій Великий Любінь, що знаходиться в Прикарпатті. Санаторій є одним із найстаріших бальнеологічних курортів в Україні. Основними лікувальними факторами є поєднання сприятливих кліматичних умов та великих запасів унікальних природних сірководневих вод. Це ідеальне місце для пацієнтів з шкірними захворюваннями.