Бальнеологічні курорти України як якісне оздоровлення організму

Лікувальний санаторій Любінь Великий є одним із найстаріших бальнеологічних курортів України. Розпочав він свою діяльність 1778-го року. Розташований у надзвичайно мальовничому та старовинному дендропарку, загальна площа якого становить близько 16 га, неподалік річки Верещиця. Надзвичайно зручно, що санаторій розташовано за 25 км від м. Львова.

Перевагами цього санаторію є надзвичайно сприятливі кліматичні умови та наявність унікальних сірководневих вод, вміст сірководню становить 50-70 мг/л, а мінералізація – 2,5 г/дм3; інших аналогів просто не існує по всій Україні. Ми здійснюємо лікування серцево-судинних захворювань, захворювань опорного-рухового апарату, нервової системи, гінекологічних проблем.

Основною цінністю вод є те, що ми використовуємо їх у нерозведеному вигляді – для прийому ванн. Завдяки унікальному біохімічному складу вод, торф’яних грязей, ЛФК, масажам та фізіотерапевтичним процедурам, які проводяться в комплексі, ви зможете істотно покращити стан здоров’я.

У нас працює три реабілітаційних відділення: нейрореабілітація передбачає відновлення організму після інсультів, черепно-мозкових травм та оперативних втручань; кардіологічна реабілітація – відновлення після інфаркту, оперативного втручання на серці; м’язово-скелетна реабілітація – якісне відновлення після ревматологічних, ортопедичних захворювань. Ми маємо професійну біохімічну лабораторію, палату з інтенсивною терапією, масажні кабінети, зал для ЛФК.

Крім того, намагаємось забезпечити максимально комфортні умови проживання. Корпус має 5 поверхів, є ліфт. Переважна більшість кімнат є двомісними. Кожен номер має душову кабіну, умивальник, туалет, шафу для одягу, стіл, ліжка, лампи. Номери, які використовують для медичної реабілітації, мають кнопку для виклику чергового медичного персоналу.

До того ж на території нашого комплексу є тренажерний зал, спортивний майданчик, бібліотека, храм. Організовуємо екскурсії до Львова та інших визначних місць Львівщини.

Найбільш помічними є купелі у ваннах із сірководневою водою. Приймаючи ванну, пацієнт занурюється у воду так, щоб шия та голова були вище води. Найкраще, щоб вода була злегка теплою, оскільки це дозволить уникнути втрат сірководню; також тепла вода позитивно впливає на нервову систему людини. Вкрай важливою є регулярність прийому ванн, оскільки ефективність буде значно меншою в інакшому випадку. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, то варто відразу завершити процедуру.

Бальнеологічні курорти України – це насамперед високий рівень професіоналізму лікарів та комфортні умови проживання. Чекаємо на вас!