Лікувальні курорти України: види та характеристики

Задаєтеся питанням, де відпочити в Україні?

На сьогоднішній день в Україні є багато закладів для відпочинку, лікування та профілактики різних хвороб. Зазвичай це санаторії, робота яких направлена на покращення стану здоров'я, лікування хвороб серцево-судинної системи, шкіри й інших органів. Розташовані вони у віддаленому від шумних міст місці з красивими пейзажами для кращого відпочинку та лікування.

Лікувальні курорти України – це установи, створені для профілактики і лікування захворювань при використанні переважно природних (клімату, мінеральних вод, грязей) і фізіотерапевтичних засобів, дієти і режиму.
Їх можна розділити на санаторії загального та спеціального типу. Відпочинок в санаторії особливо потрібний для вагітних, дітей і просто людей, які бажають поправити своє здоров’я, в період зникнення гострих проявів захворювання.

Санаторії також діляться на бальнеологічні, кліматичні та грязелікувальні – залежно від переважаючого природного фактора, та можуть бути однопрофільними і багатопрофільними – з кількома спеціалізованими відділеннями.

Оздоровчі санаторії України займаються лікуванням і профілактикою таких захворювань (зазвичай мають відповідний профіль):
• захворювання серцево-судинної системи;
• хвороби органів травлення, обміну речовин і ендокринних залоз;
• захворювання органів дихання;
• хвороби суглобів, кісток і м’язів;
• хвороби нервової системи;
• гінекологічні захворювання.

Придбати путівки в недорогі санаторії України можуть всі бажаючі за направленням лікаря або ж самостійно. 

Санаторій «Любінь Великий» - один із найстаріших бальнеологічних курортів України та Європи, який розташований в мальовничому дендропарку площею 16га з власною інфраструктурою та автономним господарством. Славиться на всю Україну та навіть Європу унікальною водою з сірководневих джерел, що має цілющі властивості.

На території знаходяться клуб-їдальня, церква, водогрязелікарня, котельні, стоянка, лікувально-діагностичний корпус та житлові корпуси на 250 та 50 ліжкомісць ЛФК і бібліотеки.

Ми здійснюємо лікування захворювань серцево-судинної системи, кістково-м'язової системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, захворювань шкіри, гінекологічні та деякі інші захворювання.

Кваліфікований медичний персонал санаторію застосовує широкий спектр методів лікування.

Наші двері відкриті для дорослих та дітей протягом усього року!

Замовити путівку та дізнатися більше інформації можна на сайті або за контактним номером телефону.