Досить часто ми задаємо собі питання, де відпочити в Україні? Адже з поміж кількох сотень лікувальних санаторіїв, які є в нашій країні, обрати потрібний доволі важка справа. Тут треба враховувати розташування закладу, діагностичну і лікувальну базу, ціни за послуги. Усі ці критерії оптимально поєднав у собі санаторій "Любінь Великий". Недарма ж він серед перших у рейтингу найкращі курорти Західної України.

По-перше, треба відзначити розташування лікувального закладу. Це мальовничий лісопарк на березі річки Верещиця, що впадає у Дністер. Чудова природа надасть заряд енергії та позитиву на цілий рік. Ліс та водойма володіють цілющою здатністю, що відродить душу і тіло. Здравниця знаходиться безпосередньо в смт Великий Любінь Львівської області за 28 кілометрів від Львова. Дістатися до санаторію немає жодних проблем, адже сюди курсують маршрутки та автобуси.

Обираючи оздоровчий комплекс, чи не головним чинником є лікувальна база. Санаторій "Любінь Великий" має великі можливості, аби людина могла поліпшити своє здоров’я. Зокрема здравниця спеціалізується на хворобах пов’язаних з серцево-судинною системою, нервовою системою, проблемах зі шкірою та гінекологічних захворюваннях. Особливо популярне лікування суглобів у санаторії.

Справжня гордість оздоровчого центру – це сірководневі джерела і природний торф. До речі, джерельну воду використовують для лікування ваннами, душем та під час масажів. Тепло торфу найчастіше рекомендують тим, у кого проблеми з суглобами. Є також й інші процедури, після яких скарг на власне здоров’я суттєво поменшає. Зокрема: фізіотерапія, оксигенотерапія, синглентно-киснева терапія та лікування фіточаями. Таким великим комплексом процедур може похвалитися далеко не кожен санаторій.

Варто відзначити, що лікування в санаторії "Любінь Великий" – це не лише процедури, але й збалансоване харчування, яке підбирається індивідуально. Усі продукти екологічно чисті, багаті на мінерали та вітаміни. Аби відвідувачі не нудьгували протягом оздоровлення, у стінах закладу облаштували ігрові майданчики, є бібліотека та спортивний комплекс з тенісним кортом. Також можна переглянути фільм у кінозалі або сходити на концерт. Любителі поплавати неодмінно скористаються чудовим впорядкованим пляжем на березі річки Верещиця. А ті, кому вкрай набридли шум авто, міська метушня та сморід асфальту, можуть просто помилуватися природними краєвидами, які не залишать байдужим нікого.

Словом, санаторій "Любінь Великий" має все для повноцінного відпочинку.