Чому варто вибрати санаторій «Любінь Великий»?

Шукаєте курорт в Україні, де можна відпочити і поліпшити стан свого здоров'я?

Якщо ваш вибір впаде на нас, ви точно не будете розчаровані. Запевняємо вас, що завдяки відмінному розташуванню санаторію в лісопарку на березі річки Верещиці, ви відчуєте єдність з природою. Внутрішня наповненість і приплив нових сил вам гарантовані.

Санаторій «Любінь Великий» - це перш за все комфортні номери, в яких ви зможете максимально розслабитися. До ваших послуг одно- і двомісні номери, а також номери підвищеної комфортності, в тому числі «люкс» номери.

Наш санаторій здатний провести діагностику і лікування різних захворювань, зокрема систем серцево-судинної, нервової, кістково-суглобової, а також гінекологічних та дерматологічних захворювань.

У нас застосовуються різні методи лікування. Візитною карткою нашого закладу є теплолікування за допомогою природного торфу, а також наявність джерел сірководню. Також у нас застосовується лікування за допомогою різних видів ванн: киснева, хвойна, лазерна і перлинна. Наші фахівці готові провести лікувальні душові процедури, серед яких висхідний, циркулярний, Шарко, підводний душ-масаж. Усі зміцнюючі маніпуляції сприятливо впливають на організм, покращуючи самопочуття і значно підвищуючи рівень імунітету.

До питання харчування наш персонал підходить дуже ретельно. Ми пропонуємо будь-яке меню на вибір, а в разі необхідності можливе призначення дієтичного. Усі використовувані продукти завжди свіжі та екологічні.

Життя в постійній фізичній і психічній напрузі виснажує організм і нервову систему, тому, щоб відновити своє здоров'я і поповнити свої життєві сили, санаторій «Любінь Великий» - відмінний варіант для цих цілей. Ви можете подивитися на нашому сайті відгуки гостей, щоб переконатися в якості послуг.

Наш санаторій - ідеальне місце для відпочинку великої родини, оскільки діти разом з розвагами отримують необхідний комплекс оздоровчих процедур.

Усі ми люди, і жадаємо нових, феєричних емоцій. У нас вам точно не занудьгувати, адже фахівці санаторію «Любінь Великий» подбали про це. Облаштований кіноконцертний зал, бібліотека, читальний зал, ігрові кімнати і спорт-комплекс у вашому розпорядженні. Інші курорти Західної України точно не запропонують вам такого широкого спектру розваг і послуг.

Санаторій «Любінь Великий» розташований в 28 кілометрах від міста Львів і за 580 км від Києва.

Бажаєте відпочити душею і тілом, а також зміцнити свій організм - санаторій «Любінь Великий» саме те, що вам необхідно!

Телефонуйте нам, і ваші мрії про відпочинок перетворяться в реальність! Контакти на сайті!