Санаторій «Любінь Великий» запрошує на лікування!

У наш час, коли кожен усвідомлює, що здоров’я — це найголовніше у житті, важливо не лише лікувати хвороби, а й всіма засобами запобігати розвитку захворювання. Коли виникає питання, де можна відпочити, оздоровити організм, зверніть увагу на санаторно-лікувальні заклади нашої країни. Одним з таких є санаторій «Любінь Великий», розташований у мальовничих краях Львівської області.

Санаторій «Любінь Великий» славиться на всю Україну та навіть Європу унікальною водою з сірководневих джерел. Вода має рідкісні хіміко-біологічні властивості (мінералізація 2,0гр/дм куб, вміст сірководню 80 мг/дм куб), тому вона надзвичайно ефективна при проведенні водних процедур для покращення стану пацієнта із захворюваннями:

• периферійної нервової системи (неврити, радикуліти, наслідки травм та інсультів);
захворювання шкіри (псоріаз, екзема, вітиліго та інші незапальні захворювання шкіри);
• органів кістково-м'язевої системи (остеохондрози, артрити, остеоартрози, спондильози, посттравматичні контрактури);
• серцево-судинної системи (гіпертонія, стенокардія, тромбофлебіти, перенесені інфаркти міокарду).

Крім лікувальних сірководневих ванн, пацієнтам проводять різноманітні фізіотерапевтичні процедури, рефлексо-терапію, масажі. В санаторій «Любінь Великий» привозять діток з діагнозом «Дитячий церебральний параліч». Вони разом з мамами відвідують всі лікувальні процедури і по закінченню курсу реабілітації лікарі відзначають позитивну динаміку лікування хворої дитини.

У вартість путівки у санаторій «Любінь Великий» входять:

- сірководневі ванни;
- торф'яні грязі;
- лікувальна фізкультура;
- апаратна фізіотерапія;
- лікувальний масаж;
- рефлексотерапія;
- гінекологічні грязеві тампони та сірководневі спринцювання;
- різні види душу (циркулярний або Шарко, підводний душ-масаж);
- сухе або підводне розтягування хребта та ін.

Крім того, хворих консультують терапевти, кардіологи, гінекологи, неврологи, педіатри, дитячий логопед. У санаторії проводяться діагностичні обстеження: електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові. 

Попри позитивні результати, отримані при лікуванні багатьох хвороб, лікарі санаторію «Любінь Великий» не радять процедури хворим, які мають важкі ураження кісток та суглобів з обмеженням локомоції та можливості самообслуговування; хронічні остеомієліти за наявності металевих уламків у навколишніх м'яких тканинах; септичні форми ревматоїдного поліартриту з вісцеритами; гіпертонічну хворобу з частими кризами; рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення; порушення мозкового кровообігу (в гострій та підгострій стадії); цукровий діабет (декомпенсований).

У санаторії «Любінь Великий» лікують не лише тіло, а й душу! Неймовірної краси природа, чисте повітря, хвойні, перлинні, сірководневі ванни заспокоюють нерви, нормалізують сон, добре впливають на самопочуття. Де ще можна так відпочити від виснажливих робочих буднів, як не серед спокійного природного середовища?

Завітайте на відпочинок, лікування та оздоровлення до санаторію «Любінь Великий»! Дізнатись про вартість путівки можна тут. Зателефонуйте до санаторію та замовте кімнату вже сьогодні!